Skip to main content
0

VÁŠEŇ

Naše společnost se zabývá přímým dovozem rybích produktů bez zprostředkovatelů, přímo z primárních zdrojů; to nám umožňuje mít konkurenceschopné ceny a kvalitní produkty. Na rozdíl od velkých nadnárodních společností věnujeme maximální pozornost přáním zákazníků a snažíme se co nejvíce přizpůsobit jejich požadavkům. Patříme také mezi hlavní dovozce ČERSTVÉHO TUŇÁKA z Malediv.

Neustálá blízkost s našimi dodavateli a díky našemu týmu profesionálů jsme schopni zaručit nejvyšší kvalitu a konzistenci našich mořských produktů. Tato silná pozornost ke kvalitě nám dává možnost léta spolupracovat s nejlepšími Sushi a restauracemi v Praze.

Dario Viglione

VYŽÁDEJTE SI CENÍK

VÝHODY.

Výhody, které nabízíme našim zákazníkům, jsou:
Cena: je to způsobeno tím, že nakupujeme přímo od zdrojů a výrobců, nakupujeme velká množství, abychom měli stabilní a konkurenceschopné ceny po celý rok.

Servis: tím, že jsou všechny produkty skladem, naši zákazníci zadají objednávku a zboží je doručeno hned následující den. U zásilek v rámci EU doručujeme maximálně do 48 hodin.

KVALITA.

Jsme v neustálém kontaktu s našimi hlavními dodavateli proto, abychom měli vždy aktuální informace o produktech a jejich dostupnosti.

LOGISTIKA.

Při skladování našeho zboží se spoléháme na certifikovanou logistiku HACCP – řízená teplota na -22 stupňů – a všechny naše dodávky jsou vybaveny izolací a mrazáky tak, aby byly respektovány všechny kroky chladícího řetězce.

VYŽÁDEJTE SI CENÍK

MASTERFISH.

Import – Export – Distribuce mořských plodů

OBJEVTE NAŠE PRODUKTY